bukowina tatrzańska

Bukowina Tatrzańska noclegi termy

1029
banner

bukowina tatrzańska

Bukowina Tatrzańska – noclegi termy

Bukowina Tatrzańska uważa jest za jedno z najciekawszych miast w Polsce, a dla wielu jest ona znacznie bardziej urokliwa od zatłoczonego Zakopanego. Co wpływa na taki obraz tego miejsca? Z pewnością brak nachalnych reklam oraz straganów – Bukowina zachowała swój indywidualny, regionalny charakter. W miasteczku nie brak licznych restauracji, kawiarni, karczm. Wiele się tu dzieje również w sferze kulturalnej. W okresie zimowym organizowanie są liczne festyny tematyczne, których zadaniem jest przede wszystkim zachęcanie do aktywnego wypoczynku.

Na to jeszcze mogą liczyć turyści?

Z pewnością bez problemu znaleźć tu można wygodne miejsce do spania. Noclegi są komfortowe i w rozsądnych cenach. To samo można powiedzieć o bazie gastronomicznej, która oferuje nie tylko kuchnię regionalną, ale też kuchnie świata. Smakosze z pewnością zakochają się w miejscowych przysmakach.

Stoki w Bukowinie

Osoby aktywne powinny pamiętać o możliwości skorzystania z licznych wyciągów narciarskich. Świetnie przygotowane trasy są dodatkowo naśnieżane oraz ratrakowane dla większego komfortu użytkowników. Stoki dostosowane są do umiejętności zarówno osób początkujących, jak i zaawansowanych. Na każdym z nich można skorzystać z pomocy doświadczonego instruktora narciarstwa czy snowboardingu. W pobliżu stoków znaleźć można liczne punkty gastronomiczne, oferujące ciepłe jedzenie oraz napoje. Bukowina Tatrzańska oferuje także bilety zintegrowane na większość stoków.
Osoby nie jeżdżące na nartach powinny przygotować się na długie spacery – doskonale opisane szlaki pozwolą na poznawanie okolicy.

Bukowina Tatrzańska – luksusowe noclegi, termy dla aktywnych!

Termy są niewątpliwie jedną z największych atrakcji tego miasta. Położone w bliskiej okolicy oferują wiele interesujących zabiegów dla osób w każdym wieku. Dzieci ucieszą liczne zjeżdżalnie oraz baseny, w których mogą bawić się bezpiecznie. Osoby dorosłe z pewnością skorzystają z basenów termalnych o właściwościach leczniczych. Zabiegi w termach zalecane są osobom z reumatyzmem czy też problemami skórnymi. Woda termalna świetnie wpływa także na leczenie schorzeń górnych dróg oddechowych – silne stężenie składników mineralnych w powietrzu sprawia, że ich leczenie przebiega znacznie szybciej.


Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Menu Title